Kontakt / Biura regionalne

Zapraszamy do kontaktu w sprawach utrzymania sieci, umów i czynszów

Wybierz

1 z 9

naszych biur regionalnych:

Dyr. Oddz. Reg. – Grzegorz Gromow
tel. 507 094 116
e-mail: g.gromow@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – z-ca Włodzimierz Bujok
tel. (+48 52) 525 70 39
e-mail: w.bujok@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Magdalena Miszk
tel. (+48 58) 321 90 12
e-mail: m.miszk@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Grzegorz Gromow
tel. 507 094 116
e-mail: g.gromow@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – z-ca Tomasz Kuligowski
tel. (+48 58) 321 90 13
e-mail: t.kuligowski@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Magdalena Miszk
tel. (+48 58) 321 90 12
e-mail: m.miszk@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Renata Żurek
tel. 507 094 014
e-mail: r.zurek@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – Maria Pocięgiel
tel. (+48 12) 299 57 40
e-mail: m.pociegiel@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Magdalena Jaglarz
tel. (+48 12) 299 57 01
e-mail: m.bucka@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Konrad Rozpędek
tel. 504 294 841
e-mail: k.rozpedek@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – z-ca Marek Albrycht
tel. (+48 22) 555 50 51
e-mail: m.albrycht@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Monika Wojciechowska
tel. (+48 42) 631 63 22
e-mail: m.wojciechowska@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Renata Żurek
tel. 507 094 014
e-mail: r.zurek@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – Filip Dworczak
tel. (+48 61) 858 92 65
e-mail: f.dworczak@ams.com.pl

Umowy i czynsze –
Agnieszka Zieleśkiewicz – Skuba
tel. (+48 61) 858 93 98
e-mail: a.skuba@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Grzegorz Gromow
tel. 507 094 116
e-mail: g.gromow@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – z-ca Paweł Matysiak
tel. (+48 91) 481 82 02
e-mail: p.matysiak@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Izabela Szyndler
tel. (+48 91) 481 82 03
e-mail: i.szyndler@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Andrzej Jurczyński
tel. 504 103 521
e-mail: a.jurczynski@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – Stanisław Sitek
tel. (+48 32) 325 20 34
e-mail: s.sitek@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Anna Nowak
tel. (+48 32) 325 20 35
e-mail: a.nowak@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Konrad Rozpędek
tel. 504 294 841
e-mail: k.rozpedek@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – z-ca Marek Albrycht
tel. (+48 22) 555 50 51
e-mail: m.albrycht@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Marta Świderska
tel. (+48 22) 555 38 83
e-mail: m.swiderska@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Dyr. Oddz. Reg. – Andrzej Jurczyński
tel. 504 103 521
e-mail: a.jurczynski@ams.com.pl

Utrzymanie sieci – z-ca Tomasz Popielarczyk
tel. (+48 71) 371 75 26
e-mail: t.popielarczyk@ams.com.pl

Umowy i czynsze – Bogumiła Ochędzan
tel. (+48 71) 371 75 23
e-mail: b.ochedzan@ams.com.pl

Sprzedaż
tel. 502 722 806
e-mail: sprzedaz@ams.com.pl

Nasz Serwis korzysta z plików cookies. Wiąże się to z przechowywaniem plików cookies w Twojej przeglądarce oraz przetwarzaniem przez AMS S.A. danych osobowych w celach marketingowych, analitycznych i statystycznych (dodatkowe informacje możesz znaleźć w Polityce Prywatności). Przez dalsze korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

OK